TR3D476M020C0100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 751
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 852
W magazynie: 664
Similar
W magazynie: 615
Similar
W magazynie: 93
W magazynie: 149
W magazynie: 0
Bezpośrednie
KEMET
KYOCERA AVX
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D476M020C0100
Numer produktu DigiKey
TR3D476M020C0100-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D476M020C0100
Opis
CAP TANT 47UF 20% 20V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D476M020C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
20 V