594D476X0020D2T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 751
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 615
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 93
W magazynie: 149
W magazynie: 0
W magazynie: 3 445
KEMET
W magazynie: 837
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
47 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 95mOhm