593D476X0020D2TE3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 593D476X0020D2TE3 |
Opis | CAP TANT 47UF 20% 20V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 593D476X0020D2TE3 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 200mOhm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta D |
Napięcie - znamionowe 20 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |