TR3D337M6R3C0100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
W magazynie: 890
W magazynie: 3
Similar
W magazynie: 24
Similar
W magazynie: 400
W magazynie: 228
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D337M6R3C0100
Numer produktu DigiKey
TR3D337M6R3C0100-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D337M6R3C0100
Opis
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D337M6R3C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V