592D337X06R3D2T19H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 24
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 400
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 0
W magazynie: 228
330 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D337X06R3D2T19H
Numer produktu DigiKey
592D337X06R3D2T19H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D337X06R3D2T19H
Opis
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D337X06R3D2T19H Modele
Kategoria
Typ
Konforemna powłoka
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
6.3 V