592D337X96W3D2T20H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
W magazynie: 7
Similar
W magazynie: 375
W magazynie: 657
330 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 120mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D337X96W3D2T20H
Numer produktu DigiKey
592D337X96W3D2T20H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D337X96W3D2T20H
Opis
CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D337X96W3D2T20H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V