TR3C476K6R3C0300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 16
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 473
W magazynie: 13
W magazynie: 549
Similar
W magazynie: 1 203
Similar
W magazynie: 433
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
W magazynie: 80
KYOCERA AVX
W magazynie: 446
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 300mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3C476K6R3C0300
Numer produktu DigiKey
TR3C476K6R3C0300-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3C476K6R3C0300
Opis
CAP TANT 47UF 10% 6.3V 2312
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3C476K6R3C0300 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V