T494C476K006AT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 80
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 1 409
Similar
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 433
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
W magazynie: 446
KYOCERA AVX
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 250mOhm