TR3C476K016C0300
Numer produktu DigiKey
718-1332-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1332-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1332-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3C476K016C0300
Opis
CAP TANT 47UF 10% 16V 2312
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2312 (6032 metryczne) 300mOhm
Modele EDA/CAD
TR3C476K016C0300 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V