TR3C156K020C0400 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 3 276
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
KEMET
W magazynie: 177
KYOCERA AVX
W magazynie: 263
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2312 (6032 metryczne) 400mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3C156K020C0400
Numer produktu DigiKey
TR3C156K020C0400-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3C156K020C0400
Opis
CAP TANT 15UF 10% 20V 2312
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3C156K020C0400 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
20 V