TAJC156K020RNJ
Numer produktu DigiKey
478-1707-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-1707-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-1707-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJC156K020RNJ
Opis
CAP TANT 15UF 10% 20V 2312
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2312 (6032 metryczne) 1,7Ohm
Modele EDA/CAD
TAJC156K020RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,7Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
20 V