TPSC156K020R0450
Numer produktu DigiKey
478-1766-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-1766-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-1766-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSC156K020R0450
Opis
CAP TANT 15UF 10% 20V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2312 (6032 metryczne) 450mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
450mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
20 V