597D337X0010E2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 556
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 467
Similar
W magazynie: 3
W magazynie: 229
W magazynie: 471
330 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 35mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
597D337X0010E2T
Numer produktu DigiKey
597D337X0010E2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
597D337X0010E2T
Opis
CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
597D337X0010E2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,173" (7,60mm x 4,40mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,173" (4,40mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
10 V