T97E337K010CAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
330 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 35mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T97E337K010CAA
Numer produktu DigiKey
T97E337K010CAA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T97E337K010CAA
Opis
CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T97E337K010CAA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,173" (7,60mm x 4,40mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,173" (4,40mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
10 V