TR3E337M010C0060
Numer produktu DigiKey
718-TR3E337M010C0060TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-TR3E337M010C0060CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-TR3E337M010C0060DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3E337M010C0060
Opis
CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 60mOhm
Modele EDA/CAD
TR3E337M010C0060 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V