593D475X9025B2TE3
Numer produktu DigiKey
718-593D475X9025B2TE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-593D475X9025B2TE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-593D475X9025B2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
593D475X9025B2TE3
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 25V 1411
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 1,5Ohm
Modele EDA/CAD
593D475X9025B2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
25 V