T491B475K025AT
Numer produktu DigiKey
399-8323-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-8323-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-8323-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491B475K025AT
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 25V 1411
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 1,5Ohm
Modele EDA/CAD
T491B475K025AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm