TPSB475K025R0700
Numer produktu DigiKey
478-5815-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-5815-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-5815-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSB475K025R0700
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 25V 1411
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1411 (3528 metryczne), 1210 700mOhm
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
700mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
25 V