593D227X06R3E2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 5 355
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 20
Udoskonalony
W magazynie: 661
W magazynie: 496
W magazynie: 582
W magazynie: 16
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
7343-43 (EIA)
593D227X06R3E2TE3
Numer produktu DigiKey
593D227X06R3E2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
593D227X06R3E2TE3
Opis
CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
593D227X06R3E2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
6.3 V