593D227X5010E2TE3
Numer produktu DigiKey
593D227X5010E2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
593D227X5010E2TE3
Opis
CAP TANT 220UF 5% 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
593D227X5010E2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±5%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
10 V