593D227X96R3E2TE3
Numer produktu DigiKey
718-593D227X96R3E2TE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-593D227X96R3E2TE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-593D227X96R3E2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
593D227X96R3E2TE3
Opis
CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Modele EDA/CAD
593D227X96R3E2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
6.3 V