597D337X06R3V2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 24
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 400
W magazynie: 0
W magazynie: 228
330 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 38mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
597D337X06R3V2T
Numer produktu DigiKey
597D337X06R3V2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
597D337X06R3V2T
Opis
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
597D337X06R3V2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
38mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,173" (7,60mm x 4,40mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
6.3 V