298D106X06R3M2T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 850
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 62
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 4
W magazynie: 0
W magazynie: 1 130
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0603 (1608 metryczne) 5Ohm