TACL106M006RTA | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TACL106M006RTA |
Opis | CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0603 (1608 metryczne) 6Ohm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TACL106M006RTA Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 6Ohm przy 100kHz |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,039" (1,00mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta L |
Napięcie - znamionowe 6.3 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |