TACL106M006XTX jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 62
Arkusz danych
W magazynie: 4
Similar
W magazynie: 1 130
Similar
Vishay Sprague
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0603 (1608 metryczne) 6Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TACL106M006XTX
Numer produktu DigiKey
TACL106M006XTX-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TACL106M006XTX
Opis
CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TACL106M006XTX Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V