173D685X0035XW jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
KEMET
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D685X0035XW
Numer produktu DigiKey
173D685X0035XW-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
173D685X0035XW
Opis
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D685X0035XW Modele
Kategoria
Typ
Odlewane
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,420" (4,57mm x 10,67mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
X
Tolerancja
±20%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
35 V