T322D685K035AS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Sprague
Udoskonalony
Similar
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V Osiowa 2,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T322D685K035AS
Numer produktu DigiKey
399-1528-ND
Producent
Numer produktu producenta
T322D685K035AS
Opis
CAP TANT 6.8UF 10% 35V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T322D685K035AS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,420" (4,57mm x 10,67mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±10%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
35 V