173D685X0035XWE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
KEMET
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D685X0035XWE3
Numer produktu DigiKey
718-1426-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
173D685X0035XWE3
Opis
CAP TANT 6.8UF 20% 35V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D685X0035XWE3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,420" (4,57mm x 10,67mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
X
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
35 V