150D104X9075A2B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
W magazynie: 357
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
0.1 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 75 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D104X9075A2B
Numer produktu DigiKey
150D104X9075A2B-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D104X9075A2B
Opis
CAP TANT 0.1UF 10% 75V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D104X9075A2B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,286" (3,43mm x 7,26mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
75 V