150D104X0020A2BE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.1 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 20 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D104X0020A2BE3
Numer produktu DigiKey
150D104X0020A2BE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D104X0020A2BE3
Opis
CAP TANT 0.1UF 20% 20V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D104X0020A2BE3 Modele
Kategoria
Typ
Hermetyczne zamknięcie
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,286" (3,43mm x 7,26mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
20 V