150D104X9050A2B
Numer produktu DigiKey
150D104X9050A2B-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D104X9050A2B
Opis
CAP TANT 0.1UF 10% 50V AXIAL
Szczegółowy opis
0.1 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 50 V Osiowa
Modele EDA/CAD
150D104X9050A2B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,286" (3,43mm x 7,26mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
50 V