109D157X9030T2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 4
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Udoskonalony
W magazynie: 42
150 µF Uszczelnione elastomerem Kondensatory tantalowe 30 V Osiowa 4,1Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
109D566X9075T2
109D157X9030T2
Numer produktu DigiKey
109D157X9030T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
109D157X9030T2
Opis
CAP TANT 150UF 10% 30V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
109D157X9030T2 Modele
Kategoria
Typ
Uszczelnione elastomerem
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4,1Ohm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,406" x 0,921" (10,31mm x 23,40mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
30 V