109D157X9030F2
Numer produktu DigiKey
109D157X9030F2-ND
Producent
Numer produktu producenta
109D157X9030F2
Opis
CAP TANT 150UF 10% 30V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF Uszczelnione elastomerem Kondensatory tantalowe 30 V Osiowa 2,5Ohm
Modele EDA/CAD
109D157X9030F2 Modele
Kategoria
Typ
Uszczelnione elastomerem
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,5Ohm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,796" (7,92mm x 20,22mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
F
Napięcie - znamionowe
30 V