135D157X9030F6
Numer produktu DigiKey
135D157X9030F6-ND
Producent
Numer produktu producenta
135D157X9030F6
Opis
CAP TANT 150UF 10% 30V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 30 V Osiowa 2,5Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
135D157X9030F6 Modele
Kategoria
Typ
Hermetyczne zamknięcie
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,5Ohm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,296" x 0,641" (7,52mm x 16,28mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
F
Napięcie - znamionowe
30 V