SUP90P06-09L-E3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diotec Semiconductor
W magazynie: 950
Arkusz danych
Similar
IXYS
W magazynie: 0
Arkusz danych
Kanał P 60 V 90A (Tc) 2,4W (Ta), 250W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SUP90P06-09L-E3
Numer produktu DigiKey
SUP90P06-09L-E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SUP90P06-09L-E3
Opis
MOSFET P-CH 60V 90A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
63 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SUP90P06-09L-E3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
240 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
9200 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
2,4W (Ta), 250W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
9,3mOhm przy 30A, 10V