SPP80P06PHXKSA1
Numer produktu DigiKey
448-SPP80P06PHXKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
SPP80P06PHXKSA1
Opis
MOSFET P-CH 60V 80A TO220-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 60 V 80A (Tc) 340W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3-1
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SPP80P06PHXKSA1 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
173 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5033 pF @ 25 V
Opakowanie
Rurka
Straty mocy (maks.)
340W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3-1
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
23mOhm przy 64A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 5,5mA