IXTP120P065T
Numer produktu DigiKey
IXTP120P065T-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTP120P065T
Opis
MOSFET P-CH 65V 120A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 65 V 120A (Tc) 298W (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IXTP120P065T Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
185 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±15V
13200 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
298W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
65 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
10mOhm przy 500mA, 10V