SN74LVC1G32MDCKREP
Numer produktu DigiKey
296-22350-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-22350-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-22350-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SN74LVC1G32MDCKREP
Opis
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bramka OR IC 1 Kanał SC-70-5
Modele EDA/CAD
SN74LVC1G32MDCKREP Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy wysoki, niski
32mA, 32mA
Prod.
Poziom logiczny - niski
0,7V - 0,8V
Seria
Poziom logiczny - wysoki
1,7V - 2V
4,5ns przy 5V, 50pF
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba obwodów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SC-70-5
Obudowa / skrzynia
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napięcie - zasilania
1,65V - 5,5V