SUD50N06-09L-E3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 20 464
Arkusz danych
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 436
Arkusz danych
W magazynie: 23 599
onsemi
W magazynie: 697
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Toshiba Semiconductor and Storage
Kanał N 60 V 50A (Tc) 3W (Ta), 136W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SUD50N06-09L-E3
Numer produktu DigiKey
SUD50N06-09L-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD50N06-09L-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD50N06-09L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD50N06-09L-E3
Opis
MOSFET N-CH 60V 50A TO252
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
70 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2650 pF @ 25 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 136W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
9,3mOhm przy 20A, 10V