SQM40P10-40L_GE3
Numer produktu DigiKey
SQM40P10-40L_GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SQM40P10-40L_GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SQM40P10-40L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SQM40P10-40L_GE3
Opis
MOSFET P-CH 100V 40A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 100 V 40A (Tc) 150W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
134 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5295 pF @ 25 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
150W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
40mOhm przy 17A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA