FQB34P10TM
Numer produktu DigiKey
FQB34P10TMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FQB34P10TMCT-ND - Taśma cięta (CT)
FQB34P10TMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FQB34P10TM
Opis
MOSFET P-CH 100V 33.5A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 100 V 33,5A (Tc) 3,75W (Ta), 155W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263 (D2PAK)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FQB34P10TM Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
110 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±25V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2910 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3,75W (Ta), 155W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263 (D2PAK)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
60mOhm przy 16,75A, 10V