SQD40P10-40L_GE3
Numer produktu DigiKey
SQD40P10-40L_GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SQD40P10-40L_GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SQD40P10-40L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SQD40P10-40L_GE3
Opis
MOSFET P-CH 100V 38A TO252AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 100 V 38A (Tc) 136W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SQD40P10-40L_GE3 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
144 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
5540 pF @ 15 V
Straty mocy (maks.)
136W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
40mOhm przy 8,2A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA