SIHP24N65E-GE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Siliconix
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 3 057
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 765
onsemi
W magazynie: 776
Infineon Technologies
W magazynie: 499
Infineon Technologies
W magazynie: 257
W magazynie: 37
W magazynie: 257
IXYS
W magazynie: 5
STMicroelectronics
W magazynie: 900
Kanał N 650 V 24A (Tc) 250W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIHP24N65E-GE3
Numer produktu DigiKey
SIHP24N65E-GE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHP24N65E-GE3
Opis
MOSFET N-CH 650V 24A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SIHP24N65E-GE3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
122 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2740 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
250W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
145mOhm przy 12A, 10V