AOTF15S60 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 334
Arkusz danych
Bezpośrednie
STMicroelectronics
W magazynie: 1 870
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Similar
onsemi
W magazynie: 625
Vishay Siliconix
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
W magazynie: 685
W magazynie: 526
W magazynie: 814
W magazynie: 306
Kanał N 600 V 15A (Tc) 27,8W (Tc) Otwór przelotowy TO-220F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOTF15S60
Numer produktu DigiKey
785-AOTF15S60-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOTF15S60
Opis
MOSFET
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
15.6 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
717 pF @ 100 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
27,8W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220F
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
290mOhm przy 7,5A, 10V