Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 4 420
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 936
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 328
onsemi
W magazynie: 87
STMicroelectronics
W magazynie: 0
STMicroelectronics
W magazynie: 635
W magazynie: 887
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 10A Otwór przelotowy TO-220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VS-MBR20100CTPBF
Numer produktu DigiKey
VS-MBR20100CTPBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-MBR20100CTPBF
Opis
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO2203
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
800 mV @ 10 A
Producent
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Bazowy numer produktu
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A