VS-MBR20100CT-M3
Numer produktu DigiKey
112-VS-MBR20100CT-M3-ND
Producent
Numer produktu producenta
VS-MBR20100CT-M3
Opis
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO2203
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 10A Otwór przelotowy TO-220-3
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
950 mV @ 20 A
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A