STPS20H100CT
Numer produktu DigiKey
497-2726-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
STPS20H100CT
Opis
DIODE ARR SCHOTT 100V 10A TO-220
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 10A Otwór przelotowy TO-220-3
Modele EDA/CAD
STPS20H100CT Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
770 mV @ 10 A
Producent
STMicroelectronics
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
4.5 µA @ 100 V
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A