SMCJ7.5A-M3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
W magazynie: 500
Diodes Incorporated
Comchip Technology
12,9V Zacisk 116,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB, SMC
SMCJ7.5A-M3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ7.5A-M3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ7.5A-M3/9AT
Opis
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
116,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
8,33V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12,9V