SMDJ7.5A-HRAT7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
12,9V Zacisk 232,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ7.5A-HRAT7
Numer produktu DigiKey
SMDJ7.5A-HRAT7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ7.5A-HRAT7
Opis
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
232,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7,5V
Napięcie - przebicia (min.)
8,33V