SMDJ7.5A-HRA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
12,9V Zacisk 232,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ7.5A-HRA
Numer produktu DigiKey
SMDJ7.5A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ7.5A-HRA
Opis
TVS DIODE 7.5VWM 12.9V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12,9V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
232,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
7,5V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
8,33V